• Školské kolo ročníkových prác, šk.rok 2020/2021

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Školské kolo ročníkových prác, šk.rok 2020/2021.

ZŠ na Devínskej ulici 12 v Nových Zámkoch sa v školskom roku 2004/2005 pripojila k Projektu vzdelávania intelektovo nadaných detí, ktorého autorkou je PhDr. Jolana Laznibatová, CSc. Získali sme súhlas z ministerstva školstva a zriaďovateľa. Do triedy pre všeobecne intelektovo nadané deti sú zaraďované deti, ktoré prešli výberom v centre pedagogicko – psychologického poradenstva. V triede sa vzdeláva priemerne 12 žiakov na 1. a 2. stupni ZŠ. Sme jedinou školou v okrese a v okolí, ktorá vzdeláva deti skupinovou integráciou v samostatných triedach. 28.5.2021 sa na našej škole uskutočnilo celoškolské kolo prezentácie ročníkových prác žiakov z týchto tried. Dvaja najúspešnejší žiaci za každý ročník odprezentovali svoju prácu.

1.D Sofia Lili Rybárová - Môj dúhový svet

Peter Lojko - Lego Mindstorm